TRIPLEMOTION

ŞIKLIK VE KONFOR BİR ARADA

DOUBLEMOTION

İHTİYACA UYGUN MİMARİ DOKUNUŞLAR

LIFTMOTION

EŞSİZ ÇİZGİSİYLE POZİTİF ENERJİ KATAR

BEYSU KONAKLARI

VERTIGLASS HAKKINDA

Byart Group, Türk mühendislerinin 3 yıl süren detaylı çalışmaları sonucunda Vertiglass otomotik cam sistemlerini üretti. Vertiglass’ı; tek hareket, çift hareket, üçlü hareket ve asansör hareketi ile piyasaya sundu.


Modern hatlarıyla, şık görüntüsüyle ve estetik çözümleriyle mekânlarda her türlü isteğe uygun kalıcı çözümler sunan Vertiglass ileri teknoloji ile donatılmıştır. Veranda, balkon, kafe ve açık çatı katı gibi dış ortamda olan yerleri olumsuz etkilerden koruyan, izolasyonu sağlayan bir sistemdir. 


Hava akımı yapmasıyla içeriye ferah bir ortam sağlarken izolasyon sayesinde içerideki soğuk veya sıcak havanın dışarıya çıkmasını engeller. Böylece enerji tasarrufuyla hem doğaya hem de ekonomiye katkıda bulunur. 


Temperli cam olmasından dolayı sıradan camlara göre daha sağlam ve güvenilirdir. Zarif görüntüsüyle de keyif dolu zamanlar geçirmenizi sağlar.

DEVAMI

TRIPLEMOTION

DOUBLEMOTION

SINGLEMOTION

LIFTMOTION

SMARTROOF ÜRÜNLERİ

TRIPLEMOTION

TripleMotion Otomatik Cam Sistemi; 3 modülden oluşmaktadır. Bu modüllerden birisi sabit, diğer ikisi hareketlidir. Toplam yüksekliğin 1/3 ‘ü sabit parapet görevi görürken, 2/3’ü hareketlidir.


TEKNİK ÖZELLİKLER

• Camlar 8 mm temperlidir.
• Maksimum Genişlik 3000 mm.
• Maksimum Yükseklik 3000 mm.
• Tam İzolasyonludur.
• Toplam Yüksekliğin 1/3’ü sabit, 2/3’ü hareketlidir.

İNCELE

GALERİ

Üretim aşamasından montaj aşamasına, tüm işlemler tamamlandıktan sonra, satış sonrası ve teknik destek hizmetlerimizi sunarken “kaliteyi” gözetiyoruz. Tüm projelerimizde kullanılan ürünler CE Kalite Belgesi ile belgelendirilmiş olup Avrupa Birliği sağlık, çevre ve emniyet koşullarına uygun olduğunu beyan ederiz.

GALERİ